Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Airsoft Soldier - nowy magazyn

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 


Pierwszy numer magazynu Airsoft Soldier można już zamawiać w sklepie Capri ASG, jednak fizycznie dostępny będzie dopiero od 23 września. Dwu-miesięcznik, wydawany w języku angielskim, liczy 68 stron, za które trzeba zapłacić 20 zł (czyli mniej więcej tyle ile wynosi oryginalna cena – 6 EUR plus VAT). Dostępna jest także prenumerata.

 


Na łamach czasopisma można przeczytać obszerne testy zarówno markowych jak i chińskich replik. Nie zabrakło też opisu broni krótkiej oraz dostępnych na rynku granatów airsoftowych. Zainteresowani znajdą także opisy oporządzenia różnych marek i krajów. Poza tym magazyn zawiera ciekawostki i inne artykuły poświęcone środowisku airsoftowemu, w tym wywiady i prezentację grupy z Rosji. Kolejny numer Airsoft Soldier ma się ukazać jeszcze w październiku.

 


Po pełny spis treści odsyłamy do strony internetowej magazynu: http://www.airsoft-soldier.com/issues/1/


Sklep Capri ASG jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem czasopisma w Polsce.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner