Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Gadżety Maniaka dostępne w sklepach partnerskich

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

 

 

 

Od początku istnienia naszych naszywek był pewien problem z ich dystrybucją. Wielu osobom także nie odpowiadała forma zapłaty, jako jedyna możliwa, przelewem z góry. Od teraz, dzięki, poszerzeniu współpracy, jak na razie z dwoma naszymi sklepami partnerskimi, nasze naszywki możecie otrzymać dużo wygodniej i w szybszym czasie. W sklepach partnerskich - Capri ASG i Zbrojownia(już wkrótce) naszywki kupicie po tej samej cenie, co u nas czyli 15 zł, nie licząc kosztów przesyłki.

 

Dodatkową dogodnością jest niewątpliwie możliwość dołączenia naszywki do większego zamówienia, co zmniejszy jej pojedynczy koszt. Już wkrótce możecie się spodziewać poszerzenia listy WMASG-owych gadżetów. Naszywki, ani pozostałe gadżety nie będą możliwe do dostania od tej pory bezpośrednio na łamach naszego portalu. Zapraszamy do naszych sklepów partnerskich! 

 

O wszelkich aktualizacjach listy Gadżetów Maniaka, a także sklepów partnerskich będziemy informować na bieżąco w Aktualnościach i na stronie z Gadżetami.

 

 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner