Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

AirsoftHQ w sieci!

21.05.2016Author: szmergluComments: 9

AirsoftHQ poinformował nas o uruchomieniu sklepu internetowego. Oznacza to, że już teraz możecie zapoznać się z asortymentem z domu oraz zamówić go z dostawą w każdy zakątek Polski.

Znany już dobrze graczom ze Śląska sklep Airsoft HQ otwiera długo oczekiwany sklep internetowy.

 

2016-05-21HQ.jpg


Na stronie www.airsoftHQ.plpoza aktualnym katalogiem dostępnych w sklepie produktów będzie, oczywiście, możliwość zakupów wysyłkowych,
program lojalnościowy i promocje.

 

airsoftHQ_internet_site.jpg

Baza towarów w sklepie internetowym nie jest jeszcze kompletna i przez cały czas jest aktualizowana i rozszerzana, więc warto się zapisać do
newslettera, aby być na bieżąco. Osoby które zapiszą się do newslettera mogą liczyć na dodatkowe rabaty i informacje o promocjach czasowych.
Wszystkie nowości i ciekawostki serwisowe, możecie także śledzić na naszym facebooku: https://web.facebook.com/airsoftHQpl/.

W trosce o klientów, proponujemy różne formy dostawy: przesyłki kurierskie, przesyłki InPost, przesyłki paczkowe oraz listowe Pocztą Polską - co na pewno zmniejszy koszty dostawy w przypadku zamawiania drobnych artykułów.

Źródło:
AirsoftHQ

Oceń i skomentuj

Loading...