Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Jar-Mix nowe repliki G&G

01.06.2016Author: szmergluComments: 6

Sklep JarMix Militaria poinformował nas o dostawie replik od G&G oraz wielu części od Protech. Dodatkowo jedne z najlepszych farb maskujących od Camtech.

camtech paint.PNGcamtech.jpgFarby Camtech Europa Środkowa:
Farby CAMTECH nie są tłuste, nie rozpuszczają się pod wpływem potu i nie powodują reakcji alergicznych. Pigment farby maskującej CAMTECH jest bardzo gęsty i nieprzezroczysty - niewielka ilość wystarcza na pokrycie dużej powierzchni twarzy. Jednocześnie zawierają krem zabezpieczający przed promieniowaniem ultrafioletowym klasy SPF15+.


GG replica rifle.png​Repliki G&G serii CM16
Repliki CM16 produkcji G&G wykonane zostały w ramach projektu Combat Machine, którego założeniem jest dostarczanie wysokiej klasy replik w cenie, jaką uznać można za ekonomiczną. Repliki Combat Machine charakteryzują się najwyższą, charakterystyczną dla firmy G&G jakością wykonania i kulturą pracy oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów. Głównym czynnikiem pozwalającym więc na obniżenie ceny jest zastosowanie korpusu z wysokiej jakości tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym w miejsce metalu.

 

 

protech glowica cylindra.PNG

protech silencer.PNG

protech silencers.PNG

protech tlumik mututs.PNG

Produkty PROTECH​
Uzupełniono również stany magazynowe polskiej marki Protech, charakteryzującą się świetną jakością w przystępnej cenie.


Źródło:
Jar-Mix Militaria

Oceń i skomentuj

Loading...