Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Trwają prace nad stworzeniem sieci strzelnic w Polsce.

12.02.2017Author: FishboneeComments: 34

Inicjatywa ma być podobna do projektu Orlików za czasów poprzedniego rządu.

W ciągu ostatnich lat popularność strzelectwa sportowego drastycznie rośnie. Pojawiło się dużo strzelnic oraz ogrom ofert szkoleniowych z zakresu obsługi broni palnej zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. 
 
1.jpg
 
Jak podaje RzeczpospolitaMinisterstwo Sportu i Turystyki we współpracy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji pracuje nad programem zwiększenia popularności strzelectwa sportowego w Polsce. Ma to za zadanie zarówno zwiększyć szanse na pojawienie się młodych zdolnych sportowców jak i ułatwienie szkolenia Obrony Terytorialnej. 

"W każdej gminie powinna istnieć strzelnica umożliwiająca korzystanie z broni krótkiej i pneumatycznej, a w każdym powiecie z broni długiej" - mówi Stanisław Pięta, poseł PiS.
 
 
Co sądzicie o tym przedsięwzięciu? Najwyższa pora, a może niezbyt błyskotliwy pomysł? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach. 
 
 
 
Źródło:
 
 
 

Oceń i skomentuj

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner