Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

VFC: kolejne repliki z serii Avalon

15.02.2017Author: FishboneeComments: 5

VFC zapowiedziało kolejne repliki.

Poprzednie repliki z tej serii spotkały się z aprobatą w środowisku, ze względu na dobre części wewnętrzne połączone z świetnym wykonaniem zewnętrznym, które jest domeną wszystkich replik VFC. Jako że "stardardowe" konstrukcje z rodziny AR są już w ofercie, to Vega ForceCompany postanowiło wypuścić kilka ciekawych replik.

 

1.jpg

 

Zdecydowano się między innymi na całkiem odważne, aczkolwiek popularne ostatnio wśród producentów czerwone kolory. Każda replika została również wyposażona w teleskopową kolbę, łudząco przypominającą konstrukcyjnie tą znaną z serii MP5, czy też HK416C.

 

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

Uwagę zdecydowanie przykuwa również stylistyka frontów tych replik, a dokładniej - ich charakterystyczne zakończenie. Nieznane są jeszcze przewidywane ceny ani data premiery karabinków.

 

Źródło:

Vega Force Company

Oceń i skomentuj

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner