Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Airsoft Pyrotechnics: TAG-ML36

29.05.2017Author: FishboneeComments: 5

Producent otrzymał zgodę na eksport towaru.

W ofercie Airsoft Pyrotechnics, które słynie ze swoich pirotechnicznych 40mm granatów airsoftowych, pojawił się nowy model granatnika o nazwie TAG-ML36

 

Najważniejszą jego cechą jest fakt, że do wystrzeliwania dedykowanych pocisków pirotechnicznych nie wymaga on stosowania skorup napełnianych gazem, ponieważ kapsułę CO2 umieszcza się bezpośrednio w samym korpusie produktu. Na jednej kapsule możliwe jest oddanie od 8 do 10 strzałów. Całość może zostać zarówno zamontowana na standardowej szynie RIS, jak i specjalnym uchwycie z kolbą. Niestety nie wszystkie pociski producenta będą pasowały do tego granatnika - te kompatybilne są odpowiednio oznaczone na stronie sklepu. Planowane jest jednak dostosowanie całej oferty "amunicji" do TAG-ML36.

 

 Prezentację produktu znajdziecie poniżej:

 

Cena produktu wynosi 700 dolarów.

 

 

Źródło:

Tactical Game Innovation

Oceń i skomentuj

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner