Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

LCT Airsoft: LC3A4

15.05.2018Author: Felipe7Comments: 1

Firma LCT Airsoft zapowiedziała premierę swej nowej repliki LC3A4 na 21 maja. Będzie dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych i posiadać ma składaną kolbę wzorowaną na tej, używanej przez niemieckich spadochroniarzy.

 

LC-3A4Replika wykonana jest w większości ze stali, waży 4,87 kg i ma długość 1035mm z rozłożoną kolbą, oraz 845mm ze złożoną. Lufa wewnętrzna wykonana jest z mosiądzu i ma długość 515mm. Gearbox posiada 9mm łożyska, łożyskowaną prowadnicę sprężyny, cylinder pokryty chromem, aluminiową głowicę cylindra i tłoka. Silnik zastosowany w replice generuje 25000rpm

Sama składana kolba w replice wzorowana jest na tej, używanej przez niemieckich spadochroniarzy. Kolbę LC035 będzie można zakupić również osobno, aby użytkownicy posiadający wersję poprzednią repliki (link do recenzji) mogli ją dostosować do własnych preferencji. Produkt będzie dostępny w sprzedaży od czerwca.

LC-3A4

kolba lc035

LC-3A4

 

Oznaczenia selektora w replice są zgodne z tymi zastosowanymi w wersji oryginalnej karabinu G3, używanego przez wojska niemieckie.

LC-3A4

LC-3A4

 

Zadbano nawet o takie szczegóły, jak odwzorowanie spawów.

LC-3A4

LC-3A4

 

Replika LCT posiada komorę hop-up typu rotacyjnego.

LC-3A4

LC-3A4

 

Firma sukcesywnie poszerzała swą ofertę o nowe dodatki i repliki.

Najpierw premierę 21 października 2017 roku miała replika LC-3A3-W w kolorze czarnym i zielonym, oraz LC-3 SG1, czyli wersja z dwójnogiem.

LCT

LCT

 

20 grudnia wprowadzono szynę RIS pod montaż optyki.

RIS

 

27 lutego wyszła replika z chwytem z szynami RIS i adapterem dodającym prowadnicę typu AR-15, zapewniającym możliwość zastosowania dowolnej kolby dostosowanej do tej platformy. Akcesoria wprowadzone wraz z tym modelem można zakupić osobno.

LCT

LCT RIS

 

Zobacz również:

Recenzja repliki LCT Airsoft LC-3 (G3A3)

Relacja z targów IWA 2018 (stanowisko LCT)

 

 

 LCT BANER

Oceń i skomentuj

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner