Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Prima Aprillis - sprostowanie

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

Pierwszym opublikowanym, wymyślonym newsem był news dotyczący nowego serialu BBC. Pomysł ciekawy, Medium napracował się w opisaniu szczegółów... ale niestety to nieprawda. Tutaj trudno Was było oszukać.

 

Drugim newsem, w którym już bardziej udało się nam się zasiać w Waszych szeregach niepewność, był news dotyczący skrupulatnie opisanej, również przez Medium, treningowej wersji LAW80.

 

Co ciekawe w między czasie pojawiły się wątpliwości co do prawdziwej informacji zawartej w innym newsie, dotyczącej repliki Lee-Enfielda.

 

Ostatnim naszym kłamstewkiem była informacja ukryta w newsie o nowościach w sklepach. Wydaje się, że dopiero tym razem udało nam się, w ten nieco brutalny sposób przemycić nieprawdę. Informujemy, że nie posiadamy żadnych nowych informacji w związku z powodem, z którego nadal w sklepach nie pojawiła się długo i niecierpliwie wyczekiwana replika SWD Real Sword. Wszystko co napisaliśmy w ostatnim newsie o replice SWD RealSword jest nieprawdą, poza faktem, że nadal jej nie ma. 

 

Wkrótce podamy wyniki konkursu, a także komu udało się wyłapać wszystkie fałszywe informacje. 

 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner