Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

EPULUS i WMASG

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

 

Pierwszą firmą, z którą podejmujemy współpracę o wzajemnej promocji jest firma Epulusz Wrocławia. Szkolenia firmy są ogłaszane na naszym forum dolnośląskim. Całe szkolenie składa się z cyklu szkoleń odbywających się w ciągu 12 weekendów w Leśnicy (dzielnica Wrocławia). W cenie 90 zł otrzymuje się zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów, prezentujących wiedzę rzetelnie i cierpliwie, co podkreślił nasz wysłannik. Zawsze są pomocni. W trakcie szkolenia, składającego się z części teoretycznej i praktycznej, otrzymuje się również ciepły posiłek i zapewniona jest woda pitna. Na koniec uczestnicy otrzymają firmowy certyfikat o ukończeniu kursu taktyki specjalnej, a także certyfikat od instruktorów o ukończeniu kursu taktyki czerwonej.

 

Aktualne szkolenia są dedykowane szczególnie początkującym w tym zakresie airsoftowcom. Wierzymy, że popularyzacja szkoleń m.in. właśnie firmy Epulus wyraźnie przełoży się na poprawę zachowania graczy w warunkach bojowych w trakcie przeprowadzanych scenariuszy. Polecamy.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner