Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

GHK MK12 GBB z oznaczeniami COLT już w grudniu.

W zapowiedziach na stronie GHK Airsoft pojawiła się informacja o nadchodzącej replice MK12 MOD1 GBB.

 

 

Replika została oparta o sprawdzony system GHK Ver.2 GBB z kilkoma drobnymi zmianami wewnętrznymi. W środku znajdziemy nowy stalowy zamek CNC ze wzmocnioną nylonową dyszą, stalowe elementy mechanizmu spustowego razem z 6 generacją zbijaka , magnetyczny mechanizm blokady zamka czy zestaw wzmocnionych sprężyn do mechanizmu spustowego i sprężyny powrotnej dla jeszcze lepszych odczuć. Pojawi się też nowy system regulowania systemu hop-up. Dzięki zastosowaniu tych części wewnętrznych będzie istniała możliwość korzystania z innych magazynków od GHK (M4, G5 i GMAG) chociaż wraz z repliką ma pojawić się nowy, krótki magazynek o pojemności 20 kulek i oznaczeniami Colta na stopce. Sama replika również będzie posiadała pełne oznaczenia Colta dzięki współpracy GHK z Cybergunem.

 

 

Tryby ognia w replice to pojedynczy i automatyczny. Z zewnątrz znajdziemy korpus wykonany z aluminium 6061 w CNC, twardą powłokę zabezpieczającą w kolorze czarnym, 18 calową lufę zewnętrzną i stałą kolbę. Z charakterystycznych elementów MK12 nie zabraknie przyrządów mechanicznych KAC i łoża MK12 KAC, stalowego urządzenia wylotowego, gwintów łoża przystosowanych do montowania elementów z palnego odpowiednika, poprawionego gwintu prowadnicy dla większej wytrzymałości.

 

 

Istnieje już możliwość zakupu w przedsprzedaży, a replika będzie wysyłana w okolicach połowy grudnia.

Zdjęcia:
proactstore.com
GHKairsoft.com

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner