Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

VI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - Niezłomnych

16 listopada 2019 r. w Krakowie odbyły się obchody VI Krakowskich Zaduszek za Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych. My śledziliśmy część obchodów na Rynku Głównym.

VI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - NiezłomnychVI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - NiezłomnychVI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - NiezłomnychVI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - NiezłomnychVI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - NiezłomnychVI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - NiezłomnychVI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - NiezłomnychVI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - NiezłomnychVI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - NiezłomnychVI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - NiezłomnychVI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - NiezłomnychVI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - NiezłomnychVI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - NiezłomnychVI Krakowskie Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych - Niezłomnych
Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner