Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Specshop dostawa ESS

28.01.2015Author: szmergluComments: 8

Sklep Specshop poinformował nas, że otrzymał ostatnio bogatą dostawę artykułów od ESS. Poza tradycyjnymi, od dawna oczekiwanymi produktami i zestawami, w tej znalazło się kilka nowości.

cross.png

Pierwszą z nich są okulary Crossbow One w wersji przezroczystej, co z pewnością ucieszy wielu użytkowników. Do tej pory jedyną możliwością wejścia w posiadanie okularów z tym najpopularniejszym wizjerem był zakup zestawu 2LS lub 3LS, ewentualnie złożenie ich samodzielnie z kupionych osobno wizjera oraz oprawki i noska. Okulary posiadają woreczek z mikrofibry do czyszczenia i przechowywania.

 

FOTO CROSSBOW.jpg

Kolejną z nowości jest Cortex Clip, czyli lekka kompozytowa osłona zapewniająca dodatkową osłonę nosa i okolicy oczu podczas rozgrywek ASG. Można ją łatwo i bez użycia narzędzi zamontować na goglach z serii NVG oraz Turbofan.

 

FOTO CORTEX.jpg

Niewielką, ale istotną nowością są oprawki Tri-Tech Fit Frame w kolorze Terrain Tan przeznaczone dla okularów Crosshair, Crossbow oraz Surpressor. Można je traktować zamiennie, co jest atrybutem całej serii Cross.

 

TRI TECH CROSSBOW.jpg

TRI TECH CROSSHAIR.jpg

 

 

Źródło :

Specshop.pl

Oceń i skomentuj

Loading...