Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Taktycznie: Collapsible Water Bowl

16.02.2015Author: PromantComments: 12

Firma RE Factor Tactical oferuje element oporządzenia, o którym zwykle zapominamy: Collapsible Water Bowl. 

Kompletując oporządzenie zwykle zapominamy o jednym, jakże ważnym elemencie, który na szczęście oferuje firma RE Factor Tactical. Mowa o składanej misce na wodę (Collapsible Water Bowl).

 

 

1.jpg

 

 

Jak podkreśla producent: miski można używać do przechowywania wody, zbierania wody deszczowej, do mycia żywności itp. Jest wytrzymała, wykonana z nylonu i mieści 1400 ml wody. Łatwo składa się do stosunkowo małych rozmiarów i można ją przytroczyć do pasa bądź oporządzenia w systemie MOLLE. Miska jest dostępna w kolorze piaskowym lub ranger green.

 

 2.jpg3.jpg4.jpg

 

 

Oczywiście można sobie żartować z takiego elementu oporządzenia, że to przerost formy nad treścią, bo przecież znakomicie można sobie radzić bez tego - ale w praktyce jest to całkiem poważny produkt.

Jeśli ktoś, czytając powyższe informacje, miał skojarzenie typu "miska jest dobra dla psa" - to nie pomylił się ani na jotę. Produkt ten zaprojektowano bowiem na potrzeby jednostek K9, aby służył czworonożnemu przyjacielowi żołnierza lub policjanta. 

Jeżeli zatem ktoś lubi długie wędrówki z psem, nie tylko w trudnych warunkach, taki produkt może okazać się dla niego całkiem przydatny.

 

Źródła:

Popular Airsoft

RE Factor Tactical 

Oceń i skomentuj

Loading...