Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Sprinter Custom Ghillie - nowe modele ofercie

24.06.2016Author: RegdornComments: 7

W maju informowaliśmy o pracach Sprintera nad nowymi modelami maskowań w ofercie SCG. Nie czekaliśmy długo i właśnie zostały wprowadzone do oferty. Z tej okazji mamy też dla Was niespodziankę!

Sprinter Custom Ghillie wprowadza do oferty nowe modele. W ofercie pojawił się nowy SCG.Viper Hood Pro Hybrid, powstały jako modyfikacja standardowego, klasycznego modelu. W odpowiedzi na utrudniony dostęp do siatek w kamuflażu Pencott producent wykonał rękawy, plecy oraz środek kaptura z tkaniny mundurowej NyCo. Na boki kaptura wykorzystano siatkę konstrukcyjną w kamuflażu oliwkowym w przypadku wersji Pencott Greenzone. Na życzenie klienta wszywana jest siatka w kamuflażu ATACS-FG. Dla Pencott Bad Lands przewidziano siatkę w kolorze Coyote Brown. Dostępna jest też siatka Multicam.

 

SCG.Viper Hood Pro Hybrid

Podobnej modyfikacji doczekała się wersja SCG.Viper Hood Hybrid Long Sleeves. Rękawy zakończone bufką, dodatkowo rozmywają kształt dłoni. Producent poleca ten model do noszenia także zakładaną bezpośrednio na koszulkę termoaktywną i oporządzenie.

 

viper-ls.jpg

Zupełną nowością jest linia Shadow Series. Seria odpowiadać będzie na pewno klientom dążącym do minimalizacji wagi ekwipunku. Bazy pod maskowanie ghillie SCG z linii Shadow Series bazują na dotychczasowych wzorach, jednak odchudzone do minimum - waga bazy to jedynie 150g. Zastosowana kratka z paracordu pozwala na mocowanie sztucznego i naturalnego farszu maskującego.

 

SCG.Viper Hood Shadow Series

W linii Shadow Series obecnie w ofercie znajdziemy model SCG.Viper Hood oraz SCG.Vest

 

SCG.Viper Hood Shadow Series Long Slevees

 

Oferta specjalna dla użytkowników WMASG.pl

Dzięki co raz bliższej współpracy WMASG.pl ze Sprinter Custom Ghillie, wspólnie ze Sprinterem mamy Wam do zaoferowania specjalny rabat. Od dzisiaj do 07.07.2016 na hasło "WMASG" dokonując dowolnych zakupów na stronie Sprinter Custom Ghillieotrzymacie

 

10% rabatu

 

Sprinter Custom GhillieSprinter Custom GhillieSprinter Custom Ghillie

 

 

Oceń i skomentuj

Loading...