Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Airsoft nie dla sadystów

20.07.2015Author: PromantComments: 54

Dręczenie lub okaleczanie zwierząt poprzez strzelanie do nich z replik ASG jest oznaką skrajnego sadyzmu i powinno być piętnowane w każdym środowisku.

W każdej instrukcji do repliki ASG, w części obrazkowej, znajdują się ikony wyraźnie mówiące, że nie celuje się i nie strzela do ludzi i zwierząt. O ile wypadki strzelania do "cywili" mają miejsce (bo w końcu głupota ludzka nie zna granic) i zwykle jest o nich głośno w mediach - o tyle o przypadkach strzelania do zwierząt trudno usłyszeć, bo nikt tego nie nagłaśnia.

Chyba, że nagle na FB ktoś wklei post innej osoby - opisującej strzelanie z mocnej repliki do zwierząt - wówczas na forach i FB zaczyna się dyskusja. Na stronie airsoftowego forum Filipin, na facebooku, wklejono taki post jako przykład sadyzmu, co oczywiście wywołało spodziewane oburzenie.

 

 

xPost.jpg

 

 

Kiedy podczas gier ktoś notorycznie i złośliwie sprawia innym ból: strzelając z bardzo bliska z mocnej repliki, złośliwie strzelając w głowę lub twarz - wówczas zwykle długo nie pogra i jest "spalony" w lokalnym środowisku ASG. Zwierzęta głosu nie mają, nie poskarżą się. 

Dręczenie lub okaleczanie zwierząt poprzez strzelanie do nich z replik ASG jest oznaką skrajnego sadyzmu i powinno być piętnowane w każdym środowisku airsoftowym, a każdy "gracz", o którym wiadomo, że dopuszcza się takich czynów - powinien zostać wykluczony poza nawias społeczności ASG.

 

 

Źródła:

AIRSOFT FORUM PHILIPPINES

Popular Airsoft

Oceń i skomentuj

Loading...