Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Strzelanka Charytatywna Operacja Życie

29.10.2015Author: szmergluComments: 5

W imieniu grupy Vikings pragniemy zaprosić Was strzelankę charytatywną, która ma na celu zbiórkę pieniędzy dla Mariusza, chorego na stwardnienie zanikowe boczne.Data: 8 listopada koło Lisewa

Maniek to osoba chora na SLA (stwardnienie zanikowe boczne, inaczej zanik mięśni). Jest ojcem 8-letniej córki. Niestety leczenie jest kosztowne i nie jest refundowane z NFZ. 

 

Operacja_ycie.jpg
Dlaczego Maniek?
Maniek, to brat nauczycielki Gosiamka i Sheyatha, to także kibic z którym siedzimy na jednym sektorze. Niestety choroba szybko postępuje, a jedynym ratunkiem są kosztowne zabiegi w Krakowie. Do zebrania jest ogromna kwota - 82 tysiące złotych. W tym momencie zebranych jest 9 tysięcy. Pomagają kibice klubu, których hasłem jest "Nigdy nie zostaniesz sam!". Można także wysyłać SMS'y, lub wpłacać pieniądze na konto fundacji. 
Więcej o Mańku: http://www.siepomaga.pl/byc-z-corka

Akcja przez nas przeprowadzona jest całkowicie legalna, jest zarejestrowana jako zbiórka publiczna.

Na strzelance będzie możliwość zakupu pamiątkowych plakatów oraz naszywek (ceny nie będą wysokie). Dla chętnych również wojskowa grochówka oraz smalec. Cała zebrana kwota będzie przekazana Mariuszowi bądź przelana na konto fundacji. Cały czas szukamy również sponsorów, osób które chcą się do nas przyłączyć i pomóc Mariuszowi.

Airsoftowcy pokazali nie raz, ze potrafią pomagać i dobrze się przy tym bawić. Zróbmy to razem dla MAŃKA. Niech wie, że ma wsparcie także u airsoftowej braci.

Scenariusz będzie opierał się na walkach pomiędzy Aliantami a Niemcami pod koniec II wojny światowej. Szczegółowe rozkazy będą rozdane na odprawach dla poszczególnych drużyn. Możemy zdradzić, że pojawią się takie funkcje jak medycy oraz saperzy. Podczas samej strzelanki również pojawi się sporo niespodzianek.

ZAPISY NA E-MAIL: asgvikings@gmail.com

Dla pojedynczych strzelców:

Imie/Ksywa:
Wiek:
Strona Konfliktu:
Cena wstępu:

Dla Ekip:

Ekipa:
Ilość osób:
osoby nieletnie: tak/nie
Strona konfliktu:
Ceny Wstępu:

Kryptonim: Operacja Życie
Data: 8.11.2015r  (niedziela)
Miejsce: Lisewo 

 


Wstęp: 10 zł/os. ; 15 zł/os z prezentem od organizatorów. 
Godzina zbiórki: 10:00
Odprawa: 10:30
Start: 11:00
Koniec: około godziny 16

 

W imieniu grupy Vikings oraz własnym pragniemy zachęcić wszystkich maniaków do dobrej zabawy oraz przy okazji niesienia pomocy!

 

Link do ekipy na portalu WMASG
Link do profilu FB ekipy
Strona internetowa ekipy Vikings

Więcej informacji na temat Operacji Życie na wydarzeniu FB

Oceń i skomentuj

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner