Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

MOA2017: Fab Defence Mojo Mag-well

09.12.2017Author: RegdornComments: 1

FAB Defence, niedawno wprowadził na rynek nowy model mag-welli. Mogliśmy je obejrzeć podczas tegorocznych targów MOA na Taiwanie. Przypadną one do gustu z pewnością wszystkim tym, którzy lubią customować swoje M-ki.

Na stoisku Centurions Option zaprezentowane zostały nowe mag-welle mają zaprojektowany system wymiany ich frontowej części (maski). Chwyt wykonany jest ze wzmocnionego polimeru i wg producenta skraca czas zmiany magazynka o 48%, przy zachowaniu ciągłej kontroli celu przez strzelca.

Wśród możliwości proponowanych przez FAB Defence znajdziemy pięć pozycji: Punisher, Spartan, Crusader, Skull (czaszka) i Patriot z amerykańskim godłem. Otwiera się więc pole do popisu dla naśladowców, projektantów modyfikacji i personalizacji broni. Hitem jest obecnie maska w kształcie hełmu krzyżowca.

 

MOA 2017: Fab Defence MOJO

MOA 2017: Fab Defence MOJO

MOA 2017: Fab Defence MOJO

MOA 2017: Fab Defence MOJO

Chwyt dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, Olive Drab Green oraz Flat Dark Earth. Cena za komplet mag-well, standardowa maska i jedna tematyczna waha się w okolicy 50 USD.

Oceń i skomentuj

Loading...