Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

E&L riot blaster

E&L, producent replik airsoftowych, zaprezentował na targach AIR SHOW CHINA nowy produkt. Po replikach ASG (których nikomu nie trzeba przedstawiać) systemach treningowych ( w skład których wchodzą paintballowe repliki QBZ-95 i QSZ-92, o których pisaliśmy TUTAJ) zaprezentowano dość kontrowersyjny produkt: EM652 Debut 17.3mm Pneumatic anti-riot Blaster.

 


Tak, E&L zapowiedziało zasilany sprężonym powietrzem karabinek pneumatyczny do tłumienia zamieszek. Na zaprezentowanym materiale wideo można zauważyć wachlarz zastosowanej amunicji (standardowej paintballowej 17,3mm) : od zwykłej z farbą, poprzez ceramiczną do rozbijania szyb, gumowych, po kule pieprzowe.

 

 

Kulki mają być podawane z wymiennych magazynków pudełkowych lub z magazynka grawitacyjnego znanego z marketów paintballowych. Wybór czy karabinek ma być zasilany z magazynka czy z góry ma odbywać się poprzez odpowiednie zorientowanie lufy, która się obraza wokół własnej osi. Zasilanie ba odbywać się z butli ze sprężonym powietrzem wkręconej w przygotowane gniazda z przodu, tyło lub poprzez adapter z wężykiem. 

Pojawienie się i promocja takiego produktu u producenta znanego z replik do rozrywki jest dość szokującym posunięciem. Sam produkt jest prezentowany jako skierowany do służb porządkowych i raczej nie będzie dostępny na rynku cywilnym. 

 

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner