Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Nowe akcesoria do VFC LAR GBBR

Z końcem sierpnia odbyła się zapowiadana premiera nowej repliki GBBR od Vega Force Company. Replika znanego wszystkim FAL/LAR (50.00 TYPE I) została wykonana z metalu, ze stali zostały wykonane takie elementy jak zamek, przedłużenie lufy, blokada łoża, osłona systemu gazowego, chwyt transportowy, pokrywa zamka, przeziernik, piny i mechanizm spustowy tak jak i manipulatory.

 

blob-43909deda38aa4a07e43a7c229ffdfd0.

 

W magazynkach znajdziemy stalową podstawę, korpus wykonany ze stopów i pokrywę ze zintegrowanymi szczękami z polimeru. Dzięki jednakowemu wykończeniu części wykonanych z różnych materiałów nie ma problemu wyróżniania się poszczególnych elementów.

 

blob-fd55b957f9ca8be835e4b56a18b2add5.

 

W części wewnętrznych zwraca uwagę lufa wewnętrzna w standardzie VSR, wykonana z aluminium, o długości 360 mm (co jest pewnym kompromisem, ponieważ taka długość jest bardziej zbliżona do krótszej wersji). Również w zamku znajdziemy pewne szczegóły sugerujące możliwość powstania wersji ze składaną kolbą. Dzięki wzorowaniu na karabinie Typu I wykonanym w systemie metrycznym można się cieszyć możliwością wymiany części z palnych pierwowzorów wykonanych w metrycznym systemie. Sam producent zaprezentował ostatnio nową pokrywę zamka ze zintegrowaną szyną na akcesoria i optykę. Jest ona wykonana z aluminium za pomocą CNC, dzięki czemu pokrywa i szyna stanowią jedną całość i nie powinny sprawiać żadnych problemów.

 

blob-c7de35da07070736700e58e5326d941b.

 

Jakie jeszcze akcesoria powinny pojawić się od Vega Force Company?

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner