Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Nowe akcesoria do VFC LAR GBBR ver.2

Z końcem sierpnia odbyła się zapowiadana premiera nowej repliki GBBR od Vega Force Company. Replika znanego wszystkim FAL została wykonana z metalu, a wiele elementów jest stalowych.
 

 

 

Dzięki jednakowemu wykończeniu części wykonanych z różnych materiałów nie ma problemu wyróżniania się poszczególnych elementów.

 

 

 

W części wewnętrznych znajdziemy aluminiową lufę wewnętrzną w standardzie VSR o długości 360 mm, magazynki mieszczące 20 kulek i posiadające dość pokaźny zbiornik na gaz. Dzięki wzorowaniu na karabinie Typu I wykonanym w systemie metrycznym można się cieszyć możliwością wymiany części z palnych pierwowzorów wykonanych w metrycznym systemie. Sam producent zaprezentował ostatnio nową pokrywę zamka ze zintegrowaną szyną na akcesoria i optykę. Jest ona wykonana z aluminium za pomocą CNC, dzięki czemu pokrywa i szyna stanowią jedną całość i nie powinny sprawiać żadnych problemów po zamontowaniu optyki. 

 

 


Jakie jeszcze akcesoria powinny pojawić się od Vega Force Company?

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner