Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

MP Custom - nowy sklep

20.08.2014Author: szmergluComments: 15

Miło nam poinformować o nowym sklepie, który pojawił się na polskim rynku. MP Custom specjalizuje się w akcesoriach i replikach do dyscypliny IPSC Action Air.

MP Custom jest sklepem internetowym - na daną chwilę nie posiada sklepu stacjonarnego.

Na Polskim rynku działa od lipca tego roku. i specjalizuje się w dostarczaniu części oraz akcesoriów do IPSC Action Air. Zakres asortymentu obejmuje głównie dwa modele pistoletów: Hi-Capa 5.1 oraz Glock 17 firmy Tokyo Marui,.

_DSC0357.jpg

 

Posiadają też części do XDM, 1911 TM. Sprowadzają do Polski ww. pistolet ale również części zamienne i tuningowe.

_DSC0355.jpg

 

W ramach sklepu działa serwis, w którym pracuje jeden z najlepszych zawodników IPSC Action Air w Europie. 

 

_DSC0027-Edit.jpg

_DSC0034-Edit.jpg

_DSC0035-Edit.jpg

_DSC0036-Edit-Edit.jpg


Jako jedyni w Polsce dostarczają produkty takich producentów jak: UAC, SAPH, JL Progression, AKA Custom Product, Airsoft Masterpiece, Guns Modify. Oferta powiększa się z każdym dniem zatem zachęcamy do śledzenia strony internetowej.

Dodatkowo posiadają liczne kontakty w Chinach co pozwala na sprowadzanie części na specjalne zamówienie klienta. Sklep współpracuje z Action Air Polska oraz Ligą Action Air.

Wkrótce rozpocznie się również sprzedaż odzieży sportowej przeznaczonej do strzelań dynamicznych. Wstępnie będą to t-shirt oraz koszulki zawodnicze.

 

Źródło :

www.mpcustom.pl

Oceń i skomentuj

Loading...