Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Wietrzenie Magazynu w Gunfire. Zacznij rok od zniżek do 80%

07.01.2018Author: Regdorn

Przeceniliśmy 2000 produktów. W ofercie promocyjnej znajdziecie szeroki wybór replik, taktyki, części i akcesoriów. Skorzystajcie z okazji i zgarnijcie wyjątkowe zniżki.

Wietrzenie Magazynu w Gunfire

Rozpoczynamy noworoczne porządki. Z tego powodu obniżamy ceny 2000 produktów nawet do 80%. W ofercie promocyjnej znajdziecie gorące nowości, szeroki wybór replik, ciekawy sprzęt taktyczny oraz przydatne części i akcesoria. Wietrzenie Magazynu w Gunfire to idealny moment na uzupełnienie swojego ekwipunku i spore oszczędności.

 

Wietrzenie Magazynu w Gunfire Oferujemy Wam bardzo bogaty wachlarz replik od G&G w tym repliki karabinków, pistoletów maszynowych i pistoletów, część z nich tańsza nawet o 30%.

 

Wietrzenie Magazynu w Gunfire

presspack_pl_04.jpg

W promocji znajdziecie również karabinki z serii Raptor od WE tańsze nawet o 52% czy karabiny snajperskie marki King Arms w tym te z serii MDT TAC21 z rabatem do 30%.

 

Wietrzenie Magazynu w GunfireWietrzenie Magazynu w GunfireWietrzenie Magazynu w GunfireWietrzenie Magazynu w GunfireWietrzenie Magazynu w Gunfire

Nasze porządki nie ominęły również sprzętu taktycznego. Do oferty specjalnej trafiły ładownice, hełmy i gogle od FMA, ubrania Claw Gear czy kilkadziesiąt modeli rękawic ochronnych Armored Claw.

Jeżeli planowaliście w nowym sezonie wymienić części w waszej replice lub dokupić nowe akcesoria to ucieszy was obecność w naszej ofercie promocyjnej takich marek jak Amoeba, Aim-O, Element, Guarder czy MadBull. Poniżej prezentujemy Wam sporo ciekawych produktów jednak na naszej stronie jest tego znacznie więcej. Rozpocznijcie rok z Gunfire i zniżkami do 80%.

 

Wietrzenie Magazynu w GunfireWietrzenie Magazynu w GunfireWietrzenie Magazynu w GunfireWietrzenie Magazynu w GunfireWietrzenie Magazynu w GunfireWietrzenie Magazynu w GunfireWietrzenie Magazynu w GunfireWietrzenie Magazynu w GunfireWietrzenie Magazynu w GunfireWietrzenie Magazynu w Gunfire

 

Więcej informacji tutaj: http://bit.ly/2CRviSM
Regulamin: http://bit.ly/2lUlBvG

Loading...